Reklama w Internecie

Reklama w Internecie czyli pozycjonowanie katowice to od tego zależy czy nasza witryna na dane słowo będzie w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla wprawnego Seo'wca kwestia...doboru fraz to bardzo ważny etap rozpoczęcia działań SEO. Nie można od tak

Dodane: 21-04-2015 11:32
Reklama w Internecie Pozycjonowanie to ostatnimi czasy bardzo istotna gałąź rynku. Krótko o AdWords oraz . Zapraszam

Dobór fraz, czyli ważne zadanie

pozycjonowanie katowice

Dobór słów do pozycjonowania to ważna sprawa, gdyż to od tego zależy czy nasza witryna na dane słowo będzie w wynikach wyszukiwania czy też nie. Dla wprawnego Seo'wca kwestia...doboru fraz to bardzo ważny etap rozpoczęcia działań SEO. Nie można od tak sobie wybrać losowe słowa z danej branży, gdyż mogą one nie zgadzać się z treścią strony i absolutnie nie pasować do pozycjonowanej strony, co może zaowocować totalnym brakiem efektów działań SEO. Nie jest to jednak jedyna ważna kwestia w dziedzinie SEO. Jest wiele innych rzeczy, które mogą pójść nie tak.


Bomby w pozycjonowaniuStare i nowe algorytmy wyszukiwarek

pozycjonowanie katowice

Ewolucja wyszukiwarek wywołała ewolucję pozycjonowania przechodzącego przez wszelkie algorytmy binarne i wektorową analizę treści strony. Dopiero wyszukiwarki oparte na analizie topologii sieci, zliczające linki (takie jak Google), podniosły poziom trudności pozycjonowania stron. Zaawansowane algorytmy analizy topologii sieci wielu osobom wydawały się odporne na wszelkiego rodzaju próby manipulacji/modyfikacji SERP, jednak zjawisko Google bomb, polegające na masowym dodawaniu na stronach linku ze wskazanym przez pomysłodawcę anchor tekstem, pokazało drogę do łatwego modyfikowania indeksu.


Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych


SEO jako proces działań

Pozycjonowanie to proces i seria działań mająca na celu podniesienie pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania. W teorii jest to dość nietrudne, aczkolwiek jeżeli przechodzimy do zastosowania tego w praktyce nie jest to już takie łatwe. Przy pozycjonowaniu należy wziąć pod uwagę bardzo dużo zmiennych na przykład: obszar na który dana witryna zakłada swoją działalność, ilość konkurencji i wiele innych ważnych rzeczy. Wiadomo, że jest to proces, więc na konkrety trzeba czasami być cierpliwym nawet przez parę miesięcy. Warto wiedzieć, ze jest wiele metod na pozycjonowanie, ale o tym w innej części artykułu.


Etyczne i nieetyczne seo

Pozycjonować można na wiele sposobów, są metody etyczne i nieetyczne. Czyste seo to metody w pełni etyczne i legalne, główne założenia są takie aby nie zaszkodzić pozycjonowanej stronie, ani klientowi. Jest to metoda, która gwarantuje długotrwałe i stałe efekty, bez ryzyka usunięcia strony z pozycji. Jest też blackhat seo jest to totalne przeciwieństwo i często daje bardzo szybki krótkotrwały efekt i często kończy się na wyrzuceniu strony w wyszukiwarce. Smutne jest to, że wiele firm używa tą właśnie metodę, co dla dobra internautów jest szybko wyłapywane przez nowoczesne wyszukiwarki i prowadzi do szybkiego usunięcia takiej strony.